Telefon
(+420) 558 438 210

Obchodní zástupce

Přidejte se k nám jako Obchodní Zástupce.

Máte vášeň pro prodej a zároveň zájem o technické inovace? Chcete být částí týmu, který dodává nejmodernější technické produkty a vyrábí na nejmodernějších strojích? Pokud ano, máme pro vás skvělou příležitost!

Náplň práce:

Co od vás očekáváme:

  • Zkušenosti v oblasti prodeje a schopnost budovat a udržovat obchodní vztahy.
  • Zájem o technickou problematiku v oblasti stavebnictví.
  • Komunikační a vyjednávací schopnosti.

Co vám nabízíme:

  • Možnost růstu a profesního rozvoje v oblasti prodeje a technického poradenství.
  • Přátelský a podporující kolektiv, který ocení vaši práci.
  • Prostor pro kreativitu a inovace ve vašem prodejním přístupu.
  • Příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi.
  • Školení a podpora pro hlubší technické porozumění našim produktům.
  • Zahraniční firemní akce.
  • Moderní služební automobil

Tato pozice je vhodná pro všechny, kteří mají zkušenosti v prodeji, zájem o technické inovace a touhu budovat úspěšnou kariéru v stavebnictví.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který hledá obchodní zástupce s vizí a vášní. Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč byste chtěli pracovat jako obchodní zástupce a co můžete přinést do našeho týmu. Těšíme se na vás!

AXEL GROUP s.r.o. – Vaše cesta k úspěšnému obchodnímu růstu v oblasti stavebnictví