Telefon
(+420) 558 438 210

Řidič nákladního vozidla / skladník

Připojte se k nám jako řidič nákladního vozidla s přívěsem a skladník:

Máte vášeň pro řízení a cestování? Chcete být za volantem nákladního vozidla a zároveň se podílet na efektivním fungování našeho skladu? Pokud ano, máme pro vás neodolatelnou příležitost!

Náplň práce:

Co od vás očekáváme:

  • Platný profesní a řidičský průkaz skupiny C+E.
  • Zodpovědný a bezpečný přístup k řízení nákladního vozidla s přívěsem.
  • Schopnost pracovat nezávisle a zároveň spolupracovat s týmem.
  • Organizovanost a schopnost efektivně pracovat v prostředí skladu.

Co vám nabízíme:

  • Možnost růstu a profesního rozvoje v oblasti přepravy a logistiky.
  • Přátelský a podporující kolektiv, který ocení vaši práci.
  • Práci, která vám umožní poznat nová místa a zažít cestování z nové perspektivy.
  • Moderní nákladní vozidlo s přívěsem, které vám umožní pohodlnou a bezpečnou jízdu.
  • Možnost aktivně přispívat k efektivitě dopravy a kvalitě našich služeb.

Tato kombinovaná pozice je vhodná pro všechny, kteří mají platný profesní a řidičský průkaz skupiny C+E a chtějí se zapojit do týmu, který má vášeň pro poskytování vynikajících služeb, a zároveň mají zájem pracovat ve skladu a přispívat k jeho úspěšnému provozu.

Připojte se k nám a buďte součástí týmu, který hledá zkušené řidiče nákladních vozidel s přívěsem a skladníky, kteří mají chuť se stát součástí této důležité oblasti fungování firmy. Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč byste chtěli pracovat na této pozici a co můžete přinést do našeho týmu. Těšíme se na vás!

AXEL GROUP s.r.o. – Vaše cesta k profesionálnímu růstu v oblasti dopravy, logistiky a skladování