Telefon
(+420) 558 438 210

Technický asistent

Přidejte se k našemu týmu jako Juniorní Technický/á Asistent/ka:

Přemýšlíte o práci, která je více než jen rutinou s nudnými úkoly? Máte zájem o techniku, obchod, revize systémů a osobní růst? Pokud ano, pak máme pro vás skvělou příležitost!

Náplň práce:

– Provádění revizí záchytných systémů s důrazem na kvalitu a bezpečnost.

– Příprava atraktivních nabídek pro naše zákazníky.

– Proaktivní podpora a spolupráce s naším obchodním týmem při realizaci obchodních případů.

Co od vás očekáváme:

  • Základní znalost Microsoft Office a chuť se dále rozvíjet.
  • Řidičský průkaz skupiny B.
  • Proaktivní přístup a ochota učit se novým věcem.
  • Zájem o technické oblasti a ochranné systémy.

Co vám nabízíme:

  • Možnost kariérního růstu a profesního rozvoje v oblasti ochranných systémů.
  • Přátelský a vstřícný kolektiv, kde se podporujeme a spolupracujeme.
  • Práci nedaleko vašeho bydliště, abyste měli více času na to, co vás baví.
  • Auto k osobnímu použití, abyste mohli pohodlně cestovat mezi pracovištěm a domovem.
  • Možnost kreativity a inovace ve vaší práci

Tato pozice je vhodná pro buď věkem mladé jedince, kteří se chtějí zapojit do dynamického a rychle se rozvíjejícího oboru, nebo pro ty, kteří sice nemají hojně zkušeností, ale jsou plní nadšení a ochoty se učit nové dovednosti.

Přidejte se k nám a buďte součástí týmu, který hledá nového člena, který sdílí naši vášeň pro techniku a bezpečnost. Pošlete nám svůj životopis a motivační dopis, ve kterém nám řeknete, proč byste chtěli pracovat jako Juniorní Technický Asistent a co můžete přinést do našeho týmu. Těšíme se na vás!

AXEL GROUP s.r.o. – Vaše cesta k technickému růstu a profesní spokojenosti.